Peamassaaž

Peamassaaž

India peamassaaž on osa iidsest Ayurveda ravimise süsteemist, mis õpetab enda eest hoolitsema ning haigusi ennetavalt elama. India peamassaaži peetakse üheks parimaks energeetiliseks massaažiks, mis soodustab lõõgastumist kogu kehas.

  • Aktiveerib pea ja õlavöötme verevarustust

  • Paraneb vaime ja füüsiline sooritusvõime

  • Ergutab juuste kiiremat kasvu ja pidurdab juuste väljalangemist

  • Massaažist lahkute selge pea ja säravate silmadega

Massaaž aitab saavutada emotsionaalset tasakaalu, vabastab kogenenud stressi ja aitab kõrvaldada energia blokeeringud üle kogu keha. Massaaži võib teha istuvas-, kõhuli-, või selili asendis. Masseeritakse pea-, näo-, kaela- ja õlapiirkonda. India peamassaazi tehakse vastavalt vajadusele nii kuivalt kui õliga. Õlidest kasutatakse näiteks mandli- või kookosõli.

Massaaži tulemusena väheneb juuste väljalangemine aeglustuvad vananemisprotsessid näonahas, aktiviseerub vereringe, alaneb peavalu, väheneb silmade väsimus ja tinnitus kõrvades, alaneb lihaspinge kaela- ja õlavöötme piirkonnas.

Enne ja pärast massaazi soovitatakse juua vett või taimeteed, et toksiinid saaksid kehast väljuda. Pärast massaazi võib pea katta rätikuga või panna pähe müts. Juukseid on soovitatav pesta umber 2 tundi pärast massaaži. Kui inimesel on kunstjuuksed, siis tuleb sellest teavitada massööri.

Hind
25€ – 30min