LAAVAKIVI MASSAAŽ

Laavakivimassaaž on sügavalt lõõgastav protseduur. Massaaži tehakse spetsiaalsete lihvitud laavakividega,mis kiirgavad soojust.  Seeläbi paraneb ainevahetus ja tasakaalustub meelerahu. Laavakivid on saanud oma energia päikesest, tulest ja veest ning annavad positiivset energiat. Massaaž kaotab lihaspinged, reguleerib seede- ja hormonaalsüsteemi ning ainevahetust.

Laavakivimassaaži aluseks on teadmine,et  tšakra on inimese keha energia keskus, mis on ära jaotatud inimese selgroo liinil ja neid on kokku 7:

1. lähtekoha ehk alguse (juur/vundament) tsakra
2. alakeha (seksuaalne) tsakra
3. päikesepõimiku tsakra
4. südame tsakra
5. neelu tsakra
6. kolmas silm
7. kroon pealagi tsakra

Nahaga kokku puutudes hakkavad laavakivid edasi andma soojust ja päikesest päritud energiat, mis kaotab lihaspinged, laiendab veresooni, reguleerib seede-, ainevahetus- ja hormonaalsüsteemi. Soojusega avanevad ka energiakanalid ja vabanevad energiablokid ning tänu sellele tõuseb kogu organismi toonus ja energeetika tasakaalustub. Peale tšakrate mõjutamist laavakividega masseeritakse  keha üleni kividega.

Lõpetuseks asetatakse igale tšakrale tema olemusega paremini sobiv poolvääriskivi, selleks et õige energeetilise laenguga tšakrat veelgi tugevdada. Massaaži mõju on mitmetasandiline, nii keha, hing kui ka meel saavad sellest kosutust ja rahulolu.

Laavakivimassaaž sobib:
Stress
Unetus
Lihase- ja liigesevalud
Vereringeprobleemid
Hingeline tasakaalutus

Massaaž ei sobi:
Kõrge vererõhk
Ägedad nahahaigused
Palavik
Rasked südame-, neeru ja kopsuhaigused
Pahaloomulised kasvajad
Viirushaigused
Põletikulised haigused
Nakkushaigused
Vere hüübimishäired
Veenilaiendid ja –põletikud
Alkohoolne joove

Liigu tagasi teenustele 

Facebook Iconfacebook like button